Вила Наџински

Берово

Вила Наџински-Берово се наоѓа на 2 километри од центарот на Берово во мирна средина. Вилата располага со 5 двокреветни соби , дневен престој и кујна за цела вила. Секоја од собите има сопствено купатило, телевизор, интернет, мини фрижидерче. Капацитет на вилата е за 10 луѓе. Вилата поседува сопствен паркинг и огромен двор со летниковци , скара за печење месо и многу зеленило. Во зимен период вилата се изнајмува целосно заради греењето кое е парно на дрва. Околу ложењето на котелот сме одговорни ние ,гостите немаат никаква обврска. Во летен период може да се издава и соба по соба. Во врска со цените , во зимен период изнајмување на цела вила е 7000 денари, во летен период е 6000 денари за цела вила или 1200 денари по соба. Вилата се издава за минимум 2 ноќевања.

Starting From den 2,500

Characteristics

Availability Calendar

  Available   Not Available
June 2024
SunMonTueWedThuFriSat
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
July 2024
SunMonTueWedThuFriSat
 010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
August 2024
SunMonTueWedThuFriSat
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Select a Check-in and Check-out Date